Gra Boom Boom Cars 3

Gra Boom Boom Cars 3/Auta 3

Gra Boom Boom Cars 3 to świetna gra rodzinna i na imprezy w gronie rówieśników. Niezwykle wciągająca i szybka, przez co rozgrywkę chce się powtarzać i powtarzać… i uderzać w dzwonek, sygnalizując osiągnięcie kolejnego etapu do zwycięstwa! Uczy zdrowej rywalizacji i dostarcza wielu emocji oraz zabawy. Rozwija kluczowe kompetencje, jak: koncentracja, spostrzegawczość, refleks, myślenie strategiczne. Silnie stymuluje rozwój umiejętności pamięciowych. Nadaje się dla dzieci już od 4,5 lat, chociaż producent zaleca granie w nią od 6 roku życia. Wymaga nieco sprawności i dobrej koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Bohaterowie nowego filmu Auta 3 zapraszają zatem do gry w Boom Boom firmy Trefl!

Gra Boom Boom Cars 3 nadaje się na ćwiczenie umysłowe dla młodszych i starszych dzieci, a także dorosłych. Rodzice czy dziadkowie grając z dzieckiem, muszą również stawić czoła wielu wyzwaniom. Przede wszystkim jednak umacniają więzi rodzinne, wzbogacając tym samym nasze relacje o kolejne doświadczenia bycia razem.

Producent: Trefl

Liczba graczy: od 2 do 4

Wiek: +6 (według producenta), ale odpowiednia już dla dzieci 4,5-letnich

Zawartość pudełka: sztywna teksturowa plansza, dzwonek, 52 karty, instrukcja

W tej niesamowitej grze liczy się refleks, koncentracja i dobra zabawa. Zbieramy komplet 4 jednakowych kart i dzwonimy dzwonkiem, kiedy nam się uda. Przeciwnicy nie dają jednak za wygraną, więc trzeba ich bacznie obserwować. Żeby zostać zwycięzcą, należy ułożyć kilka zestawów kart z bohaterami filmu Auta 3. W zależności od liczby graczy będą to 2, 3 lub 4 stosy. Gra Boom Boom Cars 3 to zakręcona zabawa z dzwonkiem, w której wszyscy grają naraz i prowadzą prawdziwy wyścig.

Rozpocznijcie wielki wyścig z Zygzakiem McQueenem!

Post Author: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *