lampa moon in my room

Lampa Moon In My Room

Świeci na 8 różnych sposobów, adekwatnie do fazy księżyca, idealnie go odwzorowując. Imituje prawdziwy księżyc również wyglądem srebrnego globu naznaczonego kraterami. Można ustawić ją na automatyczne świecenie lub wybrać odpowiadający wariant. Oto lampa Moon In My Room dla miłośników gwiazd, astronomii i kosmosu.

To „mały krok dla człowieka, a wielki dla ludzkości”. Dzięki tej lampce nocnej-zabawce możemy podarować dziecku jego własny księżyc i wprowadzić pasjonata w świat astronomii oraz fizyki. Lampa Moon In My Room posiada bowiem oprócz aspektu praktycznego (oświetlenie pokoju) i wartości dekoracyjnej również funkcję edukacyjną. Poszerza zasób wiedzy o fazach księżyca. Za pomocą dołączonego do produktu pilota możemy zmieniać oświetlenie srebrnego globu, nastawiając jedną wybraną fazę lub programując automatyczne zmiany w cyklu 30-dniowym (zestroić z prawdziwym księżycem) lub co 5 sekund. Gadżet przydatny na pochmurne noce i robiący wrażenie na gościach starszaka.

Lampa Moon In My Room daje przyjemne, klimatyczne światło ze stopniem natężenia zależnym od aktualnej fazy srebrnego globu. Dodatkowo jest bardzo łatwa do zamocowania na ścianie i wyposażona w wygodny pilot. Wygodną funkcją jest samodzielne włączanie się lampy, kiedy w pokoju robi się ciemno. Księżyc wyłączy się również, kiedy przez ponad 30 minut nie będzie z nim żadnej interakcji.

Cechy produktu lampa Moon In My Room

  • 8 faz świecenie
  • zestrojenie z fazami księżyca
  • dla chłopca i dla dziewczynki
  • średnica: 33 cm
  • zasilanie: 4 baterie AA
  • dołączony pilot

Post Author: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *