Seria książeczek: Akademia Mądrego Dziecka – Pierwsze słowa

Kolorowe, ale nie pstrokate książeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka – Pierwsze słowa od wydawnictwa Egmont po raz kolejny sprostały zadaniu. Tytuły doskonale sprawdzą się w rączkach każdego maluszka. To wyjątkowe opracowanie posiada ruchome elementy, jak z dawnych lat (ostatnio zapomniane), które wspierają motorykę małą i percepcję wzrokową. Wystarczy przesunąć, pokręcić lub popchnąć kartonowe elementy, by obrazek się zmienił. Jest to wspaniała zabawa dla dzieci powyżej 1. r.ż., a także sposób na zaprzyjaźnienie się z książką i poznawanie świata.

Autor: Choux Nathalie

Wydawnictwo: Egmont

Stron: 10

Format: 17 ×17 cm

Wartość edukacyjna serii Akademia Mądrego Dziecka – Pierwsze słowa

„Pierwsze słowa” to seria książeczek z cyklu Akademii Mądrego Dziecka. Dedykowane są dla dzieci i rodziców do wspólnego oglądania i czytania. Poszczególne tytuły wprowadzają maluszka w świat, który może poznać najszybciej, ponieważ jest mu bliski. Tym samym wspólne czytanie oraz przeglądanie poszerza słownictwo bierne, a w następstwie czynne, dziecka.

Przyjemne dla oka i kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat, a przez to poznają nowe słowa. Kartonowe, sztywne strony oraz zaokrąglone rogi zapewniają długą i bezpieczną zabawę z książkami.

Tytuły serii Akademia Mądrego Dziecka – Pierwsze słowa

  1. Na wsi
  2. Kolory
  3. W domu
  4. Pojazdy
  5. Młode zwierzęta
  6. W lesie
  7. Strażacy
  8. Moje ciało
  9. W nocy
  10. Pojazdy

Post Author: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *